Kylie Jenner konfirmon martesën sekrete me Travis Scott

Shpesh Kylie Jenner ka nxitur thashethemet se ajo dhe Travis Scott janë martuar në fshehtësi. Por duket se milionerja më e vogël në botë ka konfirmuar lajmet. Mbrëmjen e së martës 21-vjeçarja publikoi një set të ri fotografik në rrjetet sociale. Në imazhin e fundit shkruajti në spanjisht: “Extraño a mi esposo”, që përkthehet në “Më mungon bashkëshorti im”, sipas Lapsi.al. Shkrimi i Kylie nxiti fansat të besonin se konfirmoi martesën me Scott, babain e vajzës së saj të vetme Stormi.