Kylie dhe Khloe Kardashian rikthehen me ish partnerët

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian janë bashkuar së fundmi me ish-partnerët e tyre, Travis Scott dhe Tristan Thompson.

Kylie u ribashkua me Travis për një ditë , pasi të dy vendosën të shoqëronin vajzën e tyre, Stormin, në një tokë të mbjellë me kunguj.  Ishte vetë Kylie që publikoi foto në rrjetine saj social Instagram.

Por Kylie nuk ishte e vetmja nga familja që u bashkua me ish-partnerin, sepse dy ditë më parë edhe Khloe e Tristan u ritakuan për një festë që kishte lidhje me vajzën e tyre, True.

Ata të dy vizituan një fermë kungulli dhe morën pjesë në një festë ku ishin të pranishëm edhe Kim Kardashian me Kanye West dhe fëmijët e tyre.

View this post on Instagram

🎃🎃Family Pumpkin Carving Day 🎃🎃

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on