Ky moment me Sarën, vendosi një buzëqeshje në fytyrën e Lorit sot

Lori Hoxha ka kthyer kohën pas dhe ka kujtuar një nga momentet më të bukura së bashku ne Sarën. Duke iu kthyer fotove të vjetra ka parë momentin kur e motra e saj celebroi dashurinë në një martesë madhështore në Itali.

“Pashë këtë foto këtë mëngjes, e cila vendosi një buzëqeshje në fytyrën time”, ka shkruar Lori.

Gjatë kësaj kohe Lori ka ndarë më shumë momente apo biseda private me Sarën duke treguar lidhjen e tyre shumë të ngushtë dhe momentet “funny” krah njëra- tjetrës./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)