Ky duet i Madonnës Shqiptare me këngëtarin maroken vërteton faktin se ajo vazhdon të thyejë tabu si në vitet 2000

Elda Shabani apo siç e njohim ndryshe edhe si Madonna vazhdon te jete nga artistet me te kerkuara ne festat familiare dhe klubet me te njohura te vendit dhe diaspores.
Se fundi elda na ka servirur bashkepunimin e saj te fundit, nje duet me kengetarin e mirenjohur marokien, Lotfi Arroudi nga kompozitori talentuar Alsked Rrenja. ‘Rwahi Rwahi’ eshte klipi i cili po korr sukses ne mbare boten nje kombinim i bukur nga ana e realizimit te kenges si dhe paraqitja skenike. Madonna Shqiptare qe ne vitin 2000 thru tabute me muziken è saj..
Dhe vazhdon perseri ne 2023 ti thyej keto tabu. Nderkohe, momentalisht artistja ndodhet ne Zvicer ku paralelisht perpos muzikes drejton edhe sallonin e saj te bukurise Ela Beauty Center.