Kush i propozoi me unazë diamanti? Morena Taraku tregon të vërtetën

Rreth dy muaj më parë Morena Taraku na befasoi të gjithëve pasi publikoi në Instagram një foto ku shfaqej me një unazë me diamant gjigand në gishtin e fejesës.

Morena-Taraku-2

“Thashë po!’’, shkruante bukuroshja, ndërkohë që të gjithë po flisnin për mashkullin që i ka vjedhur zemrën.

Sot Morena nuk ka lejuar që këto thashtheme të përhapen më tej dhe ka treguar si qëndron e vërteta rreth statusit të saj.

Morena-Taraku-3

Ajo ka publikuar në Instagram një foto të sajën me përshkrimin:

“Siç thashë, unë jam beqare dhe shumë e lumtur”.

Morena na tregoi kështu se ende nuk ka një mashkull që t’i ketë rrëmbyer zemrën dhe se po, mund t’i bëjë vetes dhurata të kushtueshme si kjo unazë.

Morena-Taraku-1