Kush janë çiftet e famshëm më me stil në botë?

Aty ku dikur Clooneys dhe Obamas sundonin çiftet e veshjes – zakonisht të veshur me kostume të stilit elegant – tani një mori çiftesh të reja të ndritshme dhe brilante me gardërobë ultra-eklektike janë këtu për të marrë kurorat.

Nga Rihanna dhe Rocky që përsërisin stilistët më inovativë deri tek stili më komod e Hailey-t dhe Justin-it, gjenerata e ardhshme e çifteve po frymozojnë stilin në botë!

10. Noah Beck dhe Dixie D’Amelio

9. Dustin Lance Black dhe Tom Daley

8. Idris dhe Sabrina Elba

7. Sarah Paulson dhe Holland Taylor

6. Beyoncé dhe Jay-Z

5. Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

4. Hailey dhe Justin Bieber

3. Lisa Bonet dhe Jason Momoa

2. Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

1. A$AP Rocky dhe Rihanna

Prive.al