Kur e ke humbur virgjërinë? Miss Shqipëria tregon çfarë u mungon burrave shqiptare dhe a ka tradhtuar ndonjëherë

Paula Mehmetukaj ishte vajza që rrëmbeu kurorën e Miss Shqipërisë në muaj shtator.

Bukuroshja shqiptare do të përfaqësojë vendin tonë në “Miss Universe 2021”.

Dhe në një intervistë për “Prive”, ajo ka zbuluar disa detaje rreth jetës së saj, si edhe tipareve të karakterit.

Miss Shqipëria zbuloi se është një njeri që i ngel hatri shpejt dhe se nuk ka tradhtuar kurrë.

Paula Mehmetukaj u shpreh se në vendin tonë të qenurit femër është e vështirë, pasi meshkujt nuk e shohin veten të barabartë me to.

Ndërsa pyetjes intime, se kur e ka humbur virgjërinë ajo refuzoi ti përgjigjej.

Pjesë nga intervista:

A ke tradhtuar ndonjëherë?

Paula Mehmetukaj: “Kurrë, është shumë e shpifur tradhtia!”

Për çfarë të ngel hatri?

Paula Mehmetukaj: “Më ngel shumë shpejt hatri, jam tip që mërzitem shpejt.”

Çfarë u mungon burrave shqiptarë?

Paula Mehmetukaj: “Ta shohin veten të barabartë me to.”

Të qenurit femër a është e vështirë?

Paula Mehmetukaj: “Po sidomos në Shqipëri.”

Kur e humbe virgjërinë?

Paula Mehmetukaj: “Next, jo këtë.”

/Panoramaplus.al