Kur doni dhe kur ju duan, Alfio e përkufizon më së miri dashurinë me këto fjalë

Pak ditë më parë, Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani u bënë prindër për herë të parë më një djalë, të cilin vendosën ta quajnë Noah. Dyshja nuk hezitoi të shprehë edhe në rrjetet sociale emocionet e veçanta të këtij momenti special në jetën e tyre.

Së fundmi Alfio ka zgjedhur t’i dedikojë partneres së tij disa fjalë dashurie, në fotot ku shihet se pranë saj. “Kur doni dikë fitoni forcë, kur ju do dikush fitoni kurajo”, ka shkruar Rrotani krah postimit më të fundit në rrjetet sociale. Në këtë postim nuk ka munguar as komenti i Fatmës e cila e ka quajtur Alfion një zemër të madhe të kuqe.

Kujtojmë se shumë shpejt Methasani do të rikthehet në punë si drejtuese e ekranit ku nisi rrugëtimin televiziv, në ‘InTv’, ndërsa Alfio ka vendosur të hapë një shkollë dedikuar kuzhinës dhe gjithë atyre që janë të apasionuar pas saj./revistawho.com

View this post on Instagram

kur doni dike fitoni force ❤️ kur ju do dikush fitoni kurajo❤️ @shkolla_masterchef

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on