Kur do të nisë festivali “Jeho” në Top Channel

Vetëm disa ditë më parë u bë  me dije se kush do të jenë anëtarët e jurisë së festivalit më të ri shqiptar në ekranin e  Top Channel. E ndërsa sot, është mësuar edhe se kur do të startojë.

Nën drejtimin e Fjoralba Ponarit dhe me 3 anëtarët e jurisë: Elgit Doda, Kledi Bahiti e Megi Pojani, duke nisur nga e diela e javës që vjen, do të nisë “Jeho”.

Me datën 9 shkurt në orën 18:40 në “E diell” do të transmetohet dhe ky festival dhe do të jetë kështu çdo të diele.

View this post on Instagram

#repost @jeho_tch See you soon… Jehó is ready to start…🎶 @jeho_tch @topchannelalbania

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on