Ku po shkon z. Lulzim Basha me gruan e tij, znj. Aurela? Zbuloni ç’ndodhi mbrëmë në Pallatin e Kongreseve

Kreu i Partisë Demokratike, z. Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, znj. Aurela Basha ishte të ftuar mbrëmë (e hënë) në 15 vjetorin e televizionit “News 24”. Në festën me shumë të ftuar nga fusha e politikës, biznesit e televizionit çifti u fotografuan ndërsa hynin në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. Televizioni “News 24” është nga mediat audiovizive që praktikoi lajmin e shpejtë në televizion.