Kris Jenner heq dorë nga martesa

Kris Jenner mesa duket e ka vendosur qe nuk do të martohet kurrë më.

Sipas një mikeshe të familjes, Krisnuk ka në plan të kurorëzohet me partnerin e saj, Corey Gamble.

“Kris është akoma me Coreyn por ajo nuk është fejuar dhe ata nuk do të fejohen”, tha mikesha saj për The Sun.

“Ajo kurrë nuk do të martohet më.  Kjo funksionon për të”, shtoi ajo, shkruan DailyMail.

Çifti u takuan në festën e ditëlindjes së 40-të të stilistit Riccardo Tisci në Ibiza në vitin 2014.

Dy vjet më parë, Kris nxiti spekulimet se ajo ishte e fejuar me Corey pasi ajo u pa shumë herë duke vënë një unazë me diamant në gishtin e saj të unazës, por ajo nuk pranoi të përgjigjej në asnjë pyetje mbi këtë temë.