Kourtney Kardashian bën 40-vjeç, festa e ditëlindjes do t’ju habisë!

Ditën e djeshme Kourtney Kardashian ka festuar 40-vjetorin e lindjes. Sigurisht nuk kishte si të mungonte një festë madhështore mes familjarëve dhe miqve më të mirë. Të veshura bukur dhe shumë provokuese, motrat Kardashian-Jenner organizuan një mbrëmje shumë argëtuese ku nuk munguan personazhe publikë si: Paris Hilton, Robin Thicke, Sia, ish-partneri i Kourtney, etj, shkruan Ëho. Muzikë, alkool, një tortë shumë speciale, dhurata, lule dhe gjithçka tjetër që mund t’ju vijë në mendje ishte në festën e 40-vjetorit të yllit televiziv. Për më tepër i lëmë pamjet e publikuara nga Kim dhe motrat e saj të flasin.