Konfirmohet! Bëhuni gati për skena të nxehta në “Magic Mike 3”

Channing Tatum po rikthehet si Magic Mike.

Është vendosur që ai të luajë rolin në pjesën e tretë të filmit që do të ketë titullin “Magic Mike’s Last Dance”.

Filmi nuk do shfaqet në kinema dhe në vend të kësaj do të shfaqet premierë direkt në HBO Max, shërbimi i transmetimit në pronësi të WarnerMedia. /Prive.al