Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Jul Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e çunave të babit dhe kollovarëve

Klodian Duro ka shënjestuar Arbër Hajdarin dhe Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të djeshëm.

Ish-futbollisti i kombëtares me nota ironie i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

Arbër Hajdari dhe Jul Deda, dy çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait, përballë një super goce të fortë si Egla Ceno.

Kjo është Shqipëria jonë e dashur, e çunave të babit, kollovarëve dhe k*rvave që lëpijnë majtas dhe djathtas. Mbyti Egla mbyti,” shkruan Duro në një postim në instastory.

Kujtojmë se eksperienca e Klodian Duros brenda Big Brother VIP zgjati shumë pak, pasi u skualifikua për shkak të një deklarate që shokoi publikun. Ai si me humor u shpreh se duhet të kenë kujdes nga ai, pasi kur ka dhunuar bashkëshorten e vet, i duken asgjë të tjerët.

voxnews.al