Klejvis Saliaj i jep fund beqarisë, mikeshat VIP i nxjerrin foto nga dasma

Moderatori i njohur, Klejvis Saliaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Ai ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me partneren, Anjeza. Të ftuar në dasmën e moderatorit ishin edhe këngëtarja Orinda Huta dhe balerina Isida Mollaymeri, të cilat kanë ndarë me ndjekësit në “Instagram” pamje nga super festa me VIP-a, shkruan Panorama Plus. Ndërkohë nga pamjet e publikuara, bashkëshortja e Klejvisit duket se ka shkëlqyer e veshur në të bardha, me një look mjaft të thjeshtë e flokë të lëshuara, që i shtonin hijeshinë.