Kledi Bahiti dhe partnerja e tij bëhen prindër për herë të parë

Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, gazetarja Pejana Elezi, janë bërë prindër për herë të parë.

Ka qenë vetë Kledi që e ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tij në Instagram, ku ka postuar një foto të dorës së djalit dhe shkruan bashkangjitur: “Melodia më e bukur e jetës”.

Kompozitori i njohur e kishte zbuluar në një intervistë të para pak kohësh gjininë e bebit, ndërkohë që mezi presim të zbulojmë emrin që kanë vendosur për djalin.

View this post on Instagram

Melodia me e bukur e jetes 😇

A post shared by KLEDI BAHITI (@kledibahiti) on

Shumë urime Kledi dhe Pejana! /News31