Klea Huta nuk ia ndan sytë Elgit Dodës, por ai…

Klea-Huta-2
Më të dashuruar se kurrë moderatorja Klea Huta dhe kantautori Elgit Doda tashmë nuk ngurojnë ta shfaqin në çdo çast lidhjen e tyre. Ka qenë Elgiti, i cili këtë herë ka publikuar në rrjete sociale një foto me Klean. Të dy duken më të dashuruar se kurrë, ndërkohë që Klea duket shumë në formë me fustanin që mban veshur. Së shpejti pritet që ajo të publikojë klipin e saj më të fundit me titull “Bla Bla”. Por nga pozicioni i fotos bie në sy fakti që Klea nuk ia ndan sytë Elgitit, ndërsa ai sheh nga aparati fotografik. Mesa duket kjo do të jetë në nga skenat e klipit të tyre, për të cilin ata po përgatitet ta publikojnë së shpejti.