Klaudia Pepa rrëzohet nga shkallët gjatë një performance seksi (video)

https://youtu.be/K_8yuSJz98o

Balerina seksi Klaudia Pepa nuk di të ndalë serinë e videove seksi.Këtë herë ajo ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kërcyer në shkallë më seksi se asnjëherë.Ajo që bie me tepër me sy veç lëvizjeve të këngëtares është edhe veshja e ngushta si dhe të pasmet e saj.Në fund të videos shohim se Klaudia rrëzohet nga shkallët. Nuk dihet nëse këtë rënie e ka menduar balerina apo i ndodhi papritur. Megjithatë sërish Klaudia arriti të tërheqë vëmendjen, citohet nga Express.