Klaudia Pepa në dy pozicione seksi

Balerina e njohur, Klaudia Pepa është shndërruar në një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në Instagram. Ajo ka ndarë me ndjekësit foto provokuese në dy pozicione seksi. Me një veshje të zezë ajo ka mbuluar pjesën e bustit, për ta fokusuar vëmendjen tek pjesa e bikinit dhe vithet. Në fillim demonstron pjesën para, e pastaj të pasmet ndërsa ndodhet e mbështetur në mur. Dhe komentet kanë qenë të shumta sigurisht. /Story.al/