Kjo video do ju befasojë, Khloe dhe Tristan shihen duke shkëmbyer puthje në festën e 40-vjetorit të Kim

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson duket se po e shijojnë maksimalisht raportin e tyre. Burime për ‘Hollywoodlife’ tregojnë se dyshja është parë duke u përqafuar dhe shkëmbyer puthje në festën surprizë të 40-vjetorit të Kim Kardashian.

Khloe dhe Tristan ishin veshur në ngjyrë të zezë dhe videoja e këtij momenti të ëmbël të tyre ka bërë xhiron e rrjetit. Kujtojmë se Khloe vendosi t’i japë një mundësi tjetër babait të vajzës së saj, basketbollistit Thompson pas ndarjes drastike të tyre në vitin 2019.

View this post on Instagram

Khloe and Tristan at Kim’s birthday party. Do you think they are back together?

A post shared by KARDASHIAN NEWS (@kardashianvideo) on

revistawho.com