Kim Kardashian tregon të vërtetën e 6 gishtave në këmbë që nuk janë Photoshop (Video)

Njerëzit kanë 5 gishta në këmbë, por të gjithë njerëzit mendojnë se Kim Kardashian ka 6. Në disa postime të bëra në kohë të ndryshme, ndjekësin kanë vënë re “të gjashtin” dhe menjëherë kanë hedhur akuzën e modifikimit të fotove. Pse dikush do modifikonte fotot që të dukej me 6 gishta nuk është e qartë, por gjithsesi Kim ka treguar se nuk është ky rasti.

Ajo ka postuar ditën e sotme një video në InstaStory ku tregon si fillim këmbën ku duken 5 gishta. Më pas, Kim ka treguar se forma e saj e këmbës bën që kur vendoset në tokë, të shfaqet një pjesë mishi në anë, që duket si një gisht tjetër. Kjo varet dhe nga këpucët, por ndodh shpesh kur ajo vesh taka të hapura në anë.

Tashmë mund të jetojmë të gjithë të qetë! /News31