Kim Kardashian pa reçipeta në “Disneyland”

Ajo tërheq vëmendjen e mediave rozë kudo ku shkon dhe çfarë do që ajo bën.

Kim-2

Kim Kardashian kaloi të mërkurën pasdite me vajzën e saj më të madhe North West, pasi të dy kishin një udhëtim të mbushur me argëtim në Disneyland për të festuar ditëlindjen e një shoku.

Kim-3

Ylli i realizuar 38-vjeçarja kishte hequr sytjenat në udhëtimin e tyre, duke treguar gjoksin e saj të bollshëm me një kanatjere të bardhë, shkruan JavaNews.

Kim-4

Kim-5Kim-6