Kim Kardashian fund epokës së vitheve, nxjerr gjoksin dhe bëhet nami

Kim-Kardashian-2

Kim Kardashian këto kohë ka qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për shtazënitë e saj por edhe për deklarat ngacmuece që publikon në rrjetet sociale. Mbrëmjen e djeshme seks simboli duket se i ka dhënë fund epokës së vitheve, me këto foto hot ku ekspozon gjoksin. Ajo ka publikuar në Instagram pozën ku nxjerr në pah gjinjtë, ndërsa ka hedhur një pallto supeve. Nuk munguan komentet negative, sa i takon modelit të flokëve me gërsheta, një stil që ka qenë në modë para shumë vitesh. Sipas ndjekësve këto flokë janë traditë e grave afrikane, dhe duke u shfaqur topless me këto flokë sipas tyre Kim është duke ofenduar kulturën e këtij populli.