Kiara tregon të voglën Luna Mari, fotoja e parë e vajzës së çiftit

Kiara dhe Luiz Ejlli që dashurinë për njëri-tjetrin e gjetën në ”Big Brother Albania Vip 3”, sot janë prindër të së voglës Luna Mari, e cila erdhi në jetë më 30 prill. Mami Kiara sot ka postuar për herë të parë edhe një foto të së voglës, dhe menjëherë mijëra like e komente për të në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

tirananews.al