Kiara Tito 5 javëshe shtatëzënë? Lexoni lajmin e fundit!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit.

Dashuria dhe martesa e tyre u realizua në Big Brother por u shoqërua me polemika edhe jashtë.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan; Rrahjet më të bukura në botë. Duke hedhur kështu disa aludime.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 1 muajshe shtatzënë.I urojmë shtatzani të lehtë!