Këto janë detajet e këngës së re nga Samanta Karavella

Këngëtarja Samanta Karavella do të publikojë projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Mala Cha Cha Cha”, dhe është një këngë ritmike verore.

Njoftimin për këngën e re, e dha artistja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku ndau me ndjekësit e saj disa sekuenca nga projekti i ri.

Këngëtarja me hitet e saj, është gjithmonë pranë fansave, muajin e kaluar publikoi projektin e fundit publikoi këngën “Emnin Tem”, që u pëlqye mjaft shumë nga publiku shqiptar.

Kënga do të publikohet sot në orën 17:00 në platformën Youtube. /Prive.al