Këtë urim do e donte çdo vajzë në ditën e lindjes, moderatori shqiptar zgjedh fjalët më të veçanta për më të dashurën e tij

Moderatori i njohur kosovar, Alaudin Hamiti ka zgjedhur që me anë të një postimi në rrjetet sociale të urojë të dashurën e tij të zemrës në ditën e lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen vajzës që bën që zemra ime të vazhdojë të rrahë akoma shpejt”, ka shkruar Hamiti krah pozës me Yllkën ku shihen të dy mjaft të qeshur.

Me siguri moderatori ka menduar ndonjë surprizë apo dhuratë të veçantë për partneren e tij, detaje këto që mund t’i zbulojë më vonë.

Edhe ndjekësit dhe miqtë e Alaudinit kanë lënë komente të ndryshme pozitive duke e uruar çiftin të plaken bashkë.

revistawho.com