Kërcimi “hot” i Rovena Dilos me Elton Merjan, i dalin pjesët intime

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me All star”. Por duket se gjatë kërcimit të fundit, teksa performonte dhe gjatë lëvizjeve për realizimin e numrit i janë zbuluar më shumë se ç’duhet pjesët intime. Në disa foto të postuara në faqen e blogerit të njohur, Olti Currit shihet edhe momenti i sikletshëm i këngëtares ndërsa realizon numrin me partnerin e saj në show, balerinin Elton Merja.

“Rovena Dilo në “Dance with me All star” nuk përmbahet. Këngëtarja është kujdesur pak për pjesët e trupit, që shfaqeshin gjatë kërcimit në garën e VIP-ave në Vizion +, më poshtë fotot ku Rovena duket se shijon kërcimin dhe paralajmëron se do të jetë verë e nxehtë…”, është komenti i Olti Currit për fotot e postuara nga performaca e këngëtares.