Kërcënohet martesa e Adelina Tahirit, një femër kërkon t’i marrë burrin e pasur

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ka kërkuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘, t’i bëjnë pyetje fansat.

Adelina-Tahiri-2

Ajo mori shumë kritika për martesën e saj me avokatin maqedonas, Serjozha Markov por duket që po e kanë edhe lakmi. “Je femen shumë me fat tepër e bukur te kom zili per jeten qe ke beso me mujt une ta kisha marre burrin”, ishte një koment i lënë nga një fanse e saj. ‘Merre hahahha po s’vjen e don Adelinen”, ishte përgjigja epike e Adelinës. Ndër tjerash, Adelina dhe Serjozha vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali./Gazeta Express