Këngëtarja e njohur “çmend” fansat me pozën seksi para pasqyrës (FOTO)

Këngëtarja, Morena Taraku, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here ndan me ndjekësit poza seksi dhe provokuese.

Morena-Taraku-2

Kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa ka postuar një fotografi ku ka pozuar para pasqyrës.

Morena-Taraku-3

Morena shfaqet e veshur me të brendshme dhe vëmendjen e marrin format e saj bombastike. Ndërkohë foto e saj duket se është pritur mirë nga ndjekësit, pasi e ka marrë me mijëra pëlqime.

Morena-Taraku-4