Këngëtare dhe blogere! Ju prezantojmë me dy banoret që do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip” (FOTO)

E teksa kanë kaluar disa ditë që nga nisja e Big Brother VIP, duket se në spektaklin që do të transmetohet mbrëmjen e sotme do të ketë hyrje të reja. Prítet që do të jenë 2 emra të njohur të tjerë që do t’i bashkohen shtëpisë.

Një ndër banoret që përflítet se do të jetë pjesë e “BBV” është këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit ka qenë duke u përbàllur me CÓVID-19.

Po ashtu burime të ndryshme kanë bërë të ditur se fashion-blogerja, Sarah Berisha do të futet në ‘Big Brother VIP’. Ajo është mjàft àktive në rrjétet e saj sociale, ku paraqet stilin e saj të modës.

Përsa i përket jetës brenda shtëpisë, banorët e reality show-t më të ndjékur në Shqipëri kanë thýer rregullin kryesor, atë të trànsparencës me publikun, do të ndéshkohen nga “Big Brother”.

Personazhet VIP kanë fikur herë pas here mikrofonin apo i kanë pëshpëritur njëri-tjetrit për të mos i dëgjuar askush, mirëpo ky veprim do të dénohet.

Para pak ditësh në shtëpinë e Big Brother ka ardhur një zarf, të cilin e ka lexuar Sheila.

“Banorë, në fillim të programit jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thýeni rregullat, do të penàlizoheni.

Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thýer kështu rregullin numër një të Big Brother, që është trànsparenca me publikun.

Prandaj, vëllai i madh ka vendosur që ditën e martë t’ju penàlizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë.”- është shkruar në zarf.