Kendall dhe Devin, duken gjithçka veçse ‘të ndarë’, në fotot e fundit!

Pavarësisht thashethemeve për ndarje, Kendall Jenner dhe Devin Booker janë parë së bashku këtë fundjavë dhe nga fotot e shkrepura nga TMZ, marrëdhënia mes tyre nuk duket aspak keq.

Të dy ishin në Soho House në Malibu, në humor të mirë, dhe shumë flirtues – me aq sa mund të shohim nga fotot.

Ndoshta dyshja është rikthyer përsëri, ndoshta nuk është ndarë kurrë?

Burimi: TMZ
Anabelmagazine