Kelvi Kadilli: Më përdhunuan kur isha 14 vjeç

Moderatori Kelvi Kadilli ka folur së fundmi për jetën e tij private si dhe ka dhënë disa detaje paksa pikante. Teksa ishte i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, moderatorja e pyet se kur ka bërë seks për herë të parë. Kelvi kujtoi se ka qenë 14 apo 15 vjeç, ndërsa duke qeshur tha se e kanë përdhunuar. “Eee për herë të parë, unë as s’e mbaj mend por kam qenë i vogël, 14-15 vjeç, më përdhunuan”, u shpreh Kelvi.