Kelvi Kadilli nudo në dush, erdhi koha t’i përgjigjet vetë pyetjes së famshme

Moderatori Kelvi Kadilli, ka postuar një foto nudo nga dushi. Ai nuk ka preferuar të shkruaj diçka mbi foton por thjesht e ka postuar, shkruan Lapsi.al.

Kelvi-Kadilli-2

Prezantuesi, i cili u bë i njohur me pyetjen që u bënte VIP-ave: “A e bën çiçin në dush?”, tashmë mund t’i përgjigjet dhe vetë kësaj pyetjeje. Kujtojmë se edhe këngëtari Alban Ramosaj para disa kohësh postoi në profilin e tij Instagram një foto nudo, e cila ngjalli një lum reagimesh nga ndjekësit.