Kejvina i la fansat pa fjalë, ja si duket ish-velina pa makijazh (FOTO)

Kejvina Kthella është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon foto e video provokuese e seksi.

Kejvina-2

Por së fundmi, ish-velina e “Xing me Ermalin” ka publikuar një video në “Instastory” ku shfaqet ujë dhe sapun dhe kemi mbetur pa fjalë!

Kejvina-3

Jemi mësuar ta shohim të lyer e të rregulluar, por Kejvina ka vërtetuar edhe një herë se është një super yll edhe pa makijazh.

Kejvina-4

Ndërkohë Kejvina ka pak kohë që u largua nga “TV Klan” për shkak të projekteve të saj në Itali. Ajo u shpreh se shumë shpejt do ta shohim në një kanal të fuqishëm italian.

Kejvina-1