Me kë do të martohej Dren Abazi? Këngëtari zgjedh Ilda Bejlerin

Këngëtari Dren Abazi, i cilit njihet për hit-et dhe vokalin e tij të veçantë. Ai ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush luan” në “Top Channel” dhe në një nga lojërat e organizuara duhej të zgjidhte se me cilën nga vajzat e ekranit do të martohej. Midis fotove të disa prej personazheveve femra të komentuara në showbiz, Dreni zgjodhi gazetaren sportive, Ilda Bejleri. Artisti festoi në dhjetor një dekadë të karrierës së tij, dhe për këtë arsye mbajti dy koncerte recitale në Tiranë.