Kastro Zizo shpall papritur fejesën

Kantautori dhe moderatori i njohur Klevis Bega, i njohur si Kastro Zizo në art ka shpallur papritur fejesën. Sipas miqve të artistit ai do të fejohet nesër gjatë një ceremonie familjare në një nga lokalet e njohura të Tiranës. Partnerja e artistit quhet Elma Sulejmani, një vajzë që mesa duket Kastro e ka mbajtur sekret deri në zyrtarizimin e lidhjes. Pas suksesit me duetin “Pa faj” me Rea Nuhun, Bega e mbyll vitin 2017 me një vendim të bukur në jetën e tij.