Karantina rrezikon martesat/ George Clooney dhe Amal Alamuddin, drejt divorcit

Mesa duket edhe martesa e  George Clooney dhe Amal Alamuddin, është në krizë dhe për këtë besohet se fajin e ka izolimi dhe bashkëjetesa e detyruar. Mediat ndërkombëtare kanë raportuar se disa zëra që kanë qarkulluar thonë se çifti është gati për divorc.

Karantina mesa duket ka ndikuar negativisht mes çifteve VIP ku shumë janë zënë e shumë të tjerë janë ndarë.

Mesa duket edhe martesa e  George Clooney dhe Amal Alamuddin, është në krizë dhe për këtë besohet se fajin e ka izolimi dhe bashkëjetesa e detyruar. Mediat ndërkombëtare raportojne se çifti është gati për divorc.

Kjo nuk është hera e parë që thashetheme të tilla shfaqen dhe nuk kane rezultuar te verteta.

Çifti u martua në Venecia ne një ceremoni përrallore në shtator 2014 dhe se bashku jane prindër të dy binjakëve.

Burimi:x-gossip.news

(A.K.Dosja.al)