Kaq duroi! Sara Hoxha publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur, partnerja e Ledrit: Jam shumë e emocionuar

Partnerja e Ledrit postoi para pak minutash për herë të parë ka postuar foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur në ‘Instagram’.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, sidomos tani që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Reperi publikoi para disa ditësh një video në Instagram aty ku shihet në krah të Sarës duke zbuluar gjininë e foshnjës së tyre.

Tashmë është rradha e Sarës që ta konfirmojë lajmin e bukur me një pritje po aq të bukur.

Partnerja e Ledrit postoi para pak minutash për herë të parë ka postuar foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur në ‘Instagram’.

Ajo ka pozuar me dorën tek barku i rrumbullakosur, teksa shkruan se është shumë e emocionuar.

“Kjo është tepër emocionuese”

View this post on Instagram

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Cifti është në pritje të një vajze e duket se emocionet kanë nisur që tani për të dy ata.

(A.B)/Dosja.al