Kanita e lidhur me reperin e njohur shqiptar? Udhëtimi romantik në Paris nxjerr zbuluar çiftin

Kanita Suma është këngëtarja që u pëlqye nga publiku në edicionin e 20-të të “Kënga Magjike”. Së fundmi, ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi që tregon se ndodhet në Paris të Francës. Kanita ka pozuar pranë Harkut të Triumfit dhe kullës Eiffel dhe fotot e saj kanë mijëra pëlqime e shumë komente. Mirëpo nga i njëjti vend ka postuar edhe reperi S4MM foto me një vajzë të kthyer me shpinë nga kamera. “Iconstyle” shkruan se vajza misterioze është pikërisht Kanita, e cila ka të njëjtën veshje në të dyja fotot dhe çifti ka udhëtuar në të njëjtën kohë dhe vend; në qytetin romantik të Parisit.