Kaluan 31 Dhjetorin duke festuar, Elena Lika dhe Oriola Marashi zgjohen në një krevat

Shoqet e ngushta, Elena Lika dhe Oriola Marashi u zgjuan sot në të njëjtin krevat pas festimeve të natës së Vitit të Ri. Ish-banorja e “Big Brother”, Elena postoi foton e mëngjesit të 1 janarit, me mbishkrimin ” Happy New Year!”