‘Ju jeni gjithcka për mua’/ Emocionohet Fjolla Morina, poston foton me dy njerëzit e zemrës

Fjolla Morina ka postuar një foto mjaft të ëmbël ku shihet së bashku me dy vajzat e saj.

Fjolla Morina këto muaj ka qenë kryefjala e mediave duke filluar që nga arrestimi i saj dhe deri tek martesa me biznesmenin, Fisnik Syla.

Së fundmi, ditën e djeshme këngëtarja ka postuar një foto mjaft të ëmbël ku shihet së bashku me dy vajzat e saj.

“Ju jeni gjithçka për mua! Vajzat e mia!”– ka mbishkruar Fjolla në postimin e bërë.

(s.s/dosja.al)