Jonida Maliqi zyrtarizon hapjen e sezonin veror me këtë ngjyrë flokësh

Këngëtarja Jonida Maliqi ka guximin të ndryshojë shpesh modelet dhe ngjyrën e flokëve. Së fundmi nga të zeza dhe çokollatë, Jonida ka bërë ndryshimin drastik në bionde. Këngëtarja ka postuar disa “insta story”, ku shihet me look-un e saj të ri që i shkon shumë.