Jonida Maliqi sot feston pranverën e 36-të

Ditën e djeshme, këngëtarja Nora Istrefi festoi ditëlindjen. Por duket se ky fund i muajit mars është mbushur me përplot ditëlindje. Dita e sotme është e veçante në kalendar për Jonida Maliqin. Këngëtarja dhe ikona e modës mbush sot 36 vjeçe, ose ndryshe 36 pranvera, meqë ka lindur në këtë stinë të bukur të vitit. Ne i urojmë edhe shumë të tjera!/Prive