Jonida Maliqi ndan këtë pozë krah artistes së njohur dhe tregon hapur se ajo e ka frymëzuar prej shumë vitesh

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka ndarë së fundmi një pozë me artisten Irma Libohova, duke treguar hapur vlerësimin dhe konsideratën që ka për të.

“Me të madhen artiste @ililibohova”, ka shkruar Jonida krah postimit ku tërheq vëmendjen dhe shija e veçantë e të dyja këngëtareve që janë kombinuar në ngjyrat rozë dhe lejla.

“Joni, shpirt i bukur që kur të kam njohur. Sa shumë vite”, ka komentuar Libohova në këtë postim.

Më pas nuk ka vonuar dhe përgjigja e Maliqit e cila ka treguar se është frymëzuar prej vitesh nga ajo.

“Edhe unë nuk e harroj kurrë se sa shumë më ke frymëzuar”, ka pohuar Jonida.

Me siguri dy artistet gëzojnë një miqësi shumë vjeçare, e cila ka zgjatur deri sot e kësaj dite. Ato nuk kanë hezituar ta tregojnë edhe publikisht se kjo marrëdhënie i ka bërë të gëzojnë një respekt të madh për njëra-tjetrën.

View this post on Instagram

Me te madhen artiste @ilibohova 💖

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

revistawho.com