Jona Spahiu s’ka të ndalur, planifikon të jetë nënë me shumë fëmijë

Shtatori i 2018 ishte një muaj i bekuar për Jona Spahiun, sepse për herë të parë provoi ndjesinë e të qenurit nënë.

Jona-Spahiu-3

Moderatorja e njohur u bë nënë e një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Raiden. Pas lindjes së vogëlushit Jona ka treguar se i ka ndryshuar totalisht jeta dhe për momentin është e angazhuar vetëm me përkujdesjen e të birit. Ditën e sotme, Jona ka përfituar nga rasti të bëjë një intervistë të shkurtër me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, duke qenë se i vogli, Raiden, është në gjumë. Dikush nga ndjekësit e ka pyetur Jonën nëse mendon t’i bëjë një motër ose vëlla djalit në të ardhmen.

Jona-Spahiu-2

“Do t’i bëj edhe motër edhe vëlla, dashtë Zoti”, ka shkruar moderatorja, sipas Ëho. Pavarësisht se nuk ka shumë muaj që është bërë nënë, mesa duket Jona i paska shumë të qarta planet për familjen e saj.