John Travolta shet shtëpinë në të cilën ndërroi jetë bashkëshortja e tij

John Travolta ka shitur shtëpinë e tij për 4 milionë dollarë.

Shitja vjen pas më shumë se një viti qëkur bashkëshortja e tij, Kelly Preston ndërroi jetë në shtëpi pas një beteje të gjatë me kancer.

Çifti blenë shtëpinë në vitin 2017 për 3 milionë dollarë, dhe fillimisht doli në shitje për 4,65 milionë dollarë. /Prive.al