Jeta jashtë ekranit e Sonila Meços: “Ja ku strukem për një…”

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Sonila Meço, pak muaj më pari përi të ditur se pas largimit nga “Agon Channel” nuk do të jetë më pjesë e asnjë televizioni për momentin. Për kë arsye Sonila është më e tërhequr nga jeta publike, dhe tashmë ajo është shumë e angazhuar në kujdesin ndaj familjes që ka krijuar me bashkëshortin e saj. Një vëmendje të veçantë ajo i kushton vajzës së tyre 6-vjeçare, Amaris. Në ditën e sotme me diell, gazetarja e njohur ndau me miqtë një foto pranë vajzës së saj duke i dedikuar fjalë plot dashuri. “Ja ku strukem për një copëz të bekuar lumturie! Dielli im”, citohet të jetë shprehur Sonila në postimin e saj në rrjetet sociale. /Story.al/