Jennifer Lopez ngatërron skenën me dhomën e gjumit, performancat seksi të 48-vjeçares

Ajo është padyshim “mbretëresha” e performancave energjike në skenë, dhe këtë Jennifer Lopez e ka treguar sërish në Las Vegas. Këngëtarja 48-vjeçare ka dhuruar një shfaqje tepër të nxehtë dhe shpërthyese mbrëmjen e së e enjtes, shkruan TCH. E veshur me të brendshme, Jennifer ka ngritur temperaturat me lëvizjet e saj tepër seksi e sensuale në “Planet Hollywood”. Lind pyetja është në skenë apo në shtrat Lopez këtu?!