Jennifer Lopez dhe Ben Affleck me skena të ‘nxehta’ gjatë pushimeve në Itali

Ata kanë udhëtuar nëpër Evropë me një jaht prej 130 milion dollarësh për udhëtimin e saj për ditëlindjen e 52-të.

Dhe, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund t’i mbanin duart nga njëri -tjetri pasi shijuan një darkë shumë të nxehtë gjatë ndalesës së tyre romantike në Nerano, Itali, të mërkurën, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja rrezatoi me një buzëqeshje ndërsa u ul në prehrin e partnerit gjatë vaktit në Le Scoglio dhe ndau puthje pasionante ndërsa ishte ende ulur në tryezë.

Jennifer, e cila dukej e bujshme me një këmishë me vija të kuqe dhe të bardhë, ishte plot buzëqeshje dhe përpiqej të fshihte kënaqësinë e saj, ndërsa ajo mbështillte një krah rreth aktorit dhe shikonte me dashuri në sytë e tij.

Ben gjithashtu dukej se ishte në shpirt të shkëlqyeshëm, duke parë të dashurën e tij mahnitëse dhe duke buzëqeshur para se të anonte për më shumë puthje nga ylli i zhurmshëm.

Jennifer kishte veshur një ansambël elegant për darkën, duke zgjedhur një pantallona të bardha me  dhe një këmishë të ndezur.

Ajo i lidhi flokët e saj  në një stil elegant, duke lënë pjesën e përparme të flokëve të binin poshtë për të përshtatur tiparet e saj të bukura, por duke qenë e kujdesshme që të mos kishte shumë flokë në rrugën e ndonjë puthjeje pasionante nga Ben.

Ben gjithashtu preu një figurë të zgjuar për vaktin romantik në Nerano dhe dukej e veshur me një këmishë polo të modeluar dhe kineze krem.

Ben dhe Jennifer ishin caktuar të martoheshin në 2003, por e shtynë martesën e tyre para se të ndërprisnin lidhjen e tyre.

Ata e rindezën romancën e tyre disa muaj më parë pas ndarjes së saj nga Alex Rodrigez në prill 2021 pas katër vitesh lidhje./Lajmi.net/